KURUMSAL KİMLİK & LOGO

Markanızın gelişim süreci, markanızın kişilik gelişimi için önemlidir. Her marka bizim için bir insan gibidir ve bize göre her markanın bir kişiliği vardır. Kişilik gelişimi, markanın geleceğini belirler. Kim olduğunu ve ne istediğini bilen, vizyonu ve misyonu ile verdiği mesajın arkasında tüm inancıyla durabilen, tüketicisinin sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarını bilen, ona mükemmel bir şekilde karşılık veren ve rakipleri arasında dimdik durabilen ünlü bir marka olmayı hedefliyoruz.

KURUMSAL KİMLİK İÇERİĞİ

Logo Tasarım

Kartvizit Tasarım

Antetli Kağıt Tasarım

Diplomat Zarf Tasarım

Klasör / Dosya Tasarım

Fatura/İrsaliye Tasarım

Teklif Al

GRAFİK TASARIM HİZMETİ

Bir markanın grafik vizyonunu tanımlayarak, hedef kitleyi çeken ve başarı yaratan etkileyici tasarımlar oluşturuyoruz. İkna edici ve akılda kalıcı grafik tasarım hizmetlerimizle daha fazla erişim sağlayın.

Neler Yapıyoruz?

Kitap Tasarım

Dergi Tasarım

Broşür Tasarım

Billboard Tasarım

Menü Tasarım

Afiş Tasarım

Kartvizit Tasarım

Katalog Tasarım

Teklif Al

WEB TASARIM & HOSTİNG HİZMETİ

Web siteniz, işletmenizin çevrimiçi varlığının kalbi ve ruhudur. Markanızı nitelikli ve güvenilir olarak sunmanın yanı sıra ziyaretçilere harekete geçme konusunda ilham vermek için kullanılır. Meet Medya Ajansı olarak, işletmeniz için en sağlam web sitesini tasarlamakla kalmayacak, aynı zamanda onu en iyi yüksek kaliteli potansiyel müşteriler kaynağınız haline getireceğiz.

Web Tasarım & Hosting İçeriği

  • Web Tasarım Hizmeti

  • Web & Mail Hosting Hizmeti

  • Mobil Uyumlu (Responsive) Web Tasarım

  • Hazır Template Web Tasarım

  • WordPress Tabanlı Web Tasarım

TEKLİF AL

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Bu dijital çağda, eğer çevrimiçi değilseniz, bazıları şirketinizin var olmadığını varsayabilir. Sosyal medyadaki varlığınız, özellikle çevrimiçi kimliğiniz neredeyse gerçek hayattaki kimliğiniz kadar önemli hale geldiğinden çok önemlidir.

Sosyal medya şirketinize yepyeni fırsatlar getirebilir, ancak sosyal medya kanallarını yönetmek zaman alıcı olabilir. İlgi çekici gönderiler oluşturarak, müşterilerle etkileşim kurarak, kanallar arasında tutarlılığı korurken aynı zamanda hangi gönderinin hangi platform için doğru olduğunu bilmek … bu tam zamanlı bir iştir. Biliyoruz, yapıyoruz!

Facebook Tasarımı

Instagram Tasarımı

Twitter Tasarımı

TEKLİF AL

GOOGLE ADS & SEO

Yahoo, Yandex veya Google gibi arama motorlarında yapılan aramalar sonrası sponsor bağlantılar olarak görünen alanların arasında ki bölümler yani doğal arama sonuçları / organik arama sonuçları bölümünde sahibi olduğunuz web sitenizin ilk sıralara veya daha yukarıları yükselmesi için yapılan çalışmalara arama motoru optimizasyonu veya seo çalışması denir.

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için yapılacak doğru bir içerik pazarlama stratejisi ile web sitenizi ilk defa ziyaret eden kişileri, eski müşterilerinizi veya sizi tanıyan ama sizden alışveriş yapmamış insanları müşteriniz haline getirebilirsiniz.

TEKLİF AL

İster bir logo, isterseniz tüm şirketi markalaştırmak, yenilikçi üretken uyumlu ve heyecan verici projelere imza atmak için gelin tanışalım

TEKLİF AL