KURUMSAL KİMLİK & LOGO

kurumsal kimlik tasarımı hizmetlerimizle, müşterilerimizin markalarına ve işletmelerine özgün bir kimlik kazandırmayı hedefliyoruz. Logo tasarımı, kartvizit tasarımı, mektup kağıdı tasarımı ve daha birçok tasarım hizmeti sunuyoruz. Kurumsal kimlik tasarımlarımız, müşterilerimizin markalarını benzersiz kılmak için özenle hazırlanır.

KURUMSAL KİMLİK İÇERİĞİ

Logo Tasarım

Kartvizit Tasarım

Antetli Kağıt Tasarım

Diplomat Zarf Tasarım

Klasör / Dosya Tasarım

Fatura/İrsaliye Tasarım

GRAFİK TASARIM HİZMETİ

Grafik tasarım hizmetlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak özelleştirilir. Markanızın veya ürününüzün tanıtımını yapacak görseller, posterler, broşürler, kataloglar, ambalaj tasarımları gibi birçok farklı tasarım ihtiyacınızı karşılıyoruz. Grafik tasarım ekibimiz, son teknoloji araçları kullanarak, en iyi ve özgün tasarımları sunmayı hedefliyor.

Neler Yapıyoruz?

Kitap Tasarım

Dergi Tasarım

Broşür Tasarım

Billboard Tasarım

Menü Tasarım

Afiş Tasarım

Kartvizit Tasarım

Katalog Tasarım

WEB TASARIM & HOSTİNG HİZMETİ

Web tasarım hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini dikkate alarak web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarım ekibimiz, müşterilerimizin beklentilerine uygun, kullanıcı dostu ve modern web siteleri tasarlıyor. Web sitelerimiz, tüm cihazlar için uyumlu olacak şekilde tasarlanır ve müşterilerimize web yönetimi hizmetleri sunarak, sitelerinin güncel kalmasını sağlıyoruz.

Web Tasarım & Hosting İçeriği

  • Web Tasarım Hizmeti

  • Web & Mail Hosting Hizmeti

  • Mobil Uyumlu (Responsive) Web Tasarım

  • Hazır Template Web Tasarım

  • WordPress Tabanlı Web Tasarım

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya yönetimi hizmetlerimizle, müşterilerimizin markalarının sosyal medya hesaplarını profesyonelce yönetiyoruz. Sosyal medya yönetimi ekibimiz, müşterilerimizin hedef kitlesine uygun olarak içerik üretiyor, paylaşımlar yapıyor ve marka bilinirliğini arttırmak için sosyal medya reklamları hazırlıyor. Sosyal medya hesaplarının analizlerini yaparak, müşterilerimize raporlar sunuyor ve kampanyalarımızı sürekli olarak optimize ediyoruz.

Facebook Tasarımı

Instagram Tasarımı

Twitter Tasarımı

GOOGLE ADS & SEO

Yahoo, Yandex veya Google gibi arama motorlarında yapılan aramalar sonrası sponsor bağlantılar olarak görünen alanların arasında ki bölümler yani doğal arama sonuçları / organik arama sonuçları bölümünde sahibi olduğunuz web sitenizin ilk sıralara veya daha yukarıları yükselmesi için yapılan çalışmalara arama motoru optimizasyonu veya seo çalışması denir.

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için yapılacak doğru bir içerik pazarlama stratejisi ile web sitenizi ilk defa ziyaret eden kişileri, eski müşterilerinizi veya sizi tanıyan ama sizden alışveriş yapmamış insanları müşteriniz haline getirebilirsiniz.

İster bir logo, isterseniz tüm şirketi markalaştırmak, yenilikçi üretken uyumlu ve heyecan verici projelere imza atmak için gelin tanışalım